• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawaj zakątki Skandynawii!

Poznaj skarby Bałkanów
Półwysep Bałkański jest obecnie zaliczany do zdecydowanie najciekawszych regionów Europy. Pomimo tego, że historia położonych na nim krajów zazwyczaj nie jest prosta – przecież w niezbyt odległej przeszłości toczyło się tam kilka wojen – to jednak aktualnie jest to całkowicie bezpieczny region który może być doskonałą propozycją dla każdego, kto tylko chce wyjechać na rzeczywiście idealne wczasy.
Niezwykle ciekawym i równocześnie trochę niedocenionym krajem bałkańskim jest Serbia. Sama jego kultura potrafi być bardzo fascynująca, ponieważ Serbowie – podobnie jak Polacy – należą do ludów słowiańskich, przez co chociażby w ich języku możemy doszukać się wielu znajomych słów. Równocześnie na Bałkanach od zawsze ścierało się ze sobą wiele różnych kultur, co jednak uczyniło z Serbii jeszcze ciekawsze miejsce do zwiedzania. Sama tylko stolica kraju, Belgrad, oferuje sporo świetnych zabytków które niewątpliwie zainteresują każdego pasjonata historii.
Dodatkowo Serbia jest również krajem oferującym piękne krajobrazy, z powodu których spędzone w niej wakacje będą dla każdego z nas jeszcze przyjemniejsze. Jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco więcej, bo bez wątpienia jest to kraj godny odwiedzenia!

1. Zobacz szczegóły

2. Otwórz link

3. Kliknij

4. Sprawdź stronę

5. Kliknij i zobacz

Categories: Podróże

Comments are closed.