• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Różne gry strategiczne dosłownie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej wirtualnej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły tego typu dają nam niezwykle interesującą możliwość tworzenia przykładowo własnej firmy właściwie od samego początku; w wielu przypadkach nie są one proste, bo każdy gracz powinien troszczyć się w nich o bardzo wiele różnych spraw, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Aktualnie ciekawą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość rywalizowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia zalicza się obecnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu sprawnie działającej oraz przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co rzecz jasna nie jest proste. Należy tu bez przerwy dbać przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się niemalże jak w czasie budowania realnej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie potrafi być bardzo interesującym tematem. Z drugiej strony doskonale może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Kliknij tutaj

2. Wejdź

3. Sprawdź teraz

4. Przejdź dalej

Magia i Iluzja: Sztuka Zakłamania Zmysłów

Categories: Hobby

Comments are closed.